Vila magic TURNOV

V restauračním a zábavním centru můžete také zkusit štěstí v  herně nebo si vsadit na sportovní zápasy
či sledovat sportovní přenosy na obřích obrazovkách.

Zadejte text

Zadejte text

Dětské aktivity

Připravujeme MINIGOLF

PRAVÁ ITALSKÁ ZMRZLINA

Sport bar

Herna

VM (91)

Hlavně v letních měsících je zde všestrané  vyžití pro rodiny s dětmi v nádherné zahradě Vily Magic. Jelikož nově otevíráme na jaře 2019, tak nebudou všechny atrakce ještě dokončeny, ale snad se nám povede vše na sezónu 2020 dokončit. V dolní restauraci je možné využít prostorný dětský koutek.

VM (17)
VM (6)
IMG_6178

Připravujeme pro vás na sezónu 2020 minigolfové hřiště doplněné o dětské atrakce. Hřiště bude mít 18 jamek a bude určené jak pro rodiny s dětmi, tak aktivní a sportovně založené jedince.

1236
IMG_3248
VM (79)_zkouska

My Gelato - pravá italská zmrzlina. Naše gelato je vyrobeno originální řemeslnou výrobou. Budeme jako jediní v širokém okolí nabízet až 30 druhů této lahodné pochoutky. Gelato, které vám budeme prodávat bylo vyhlášeno nejlepším gelatem v Praze a Vila Magic ho jako jediná  bude nabízet i mimo hlavní město. Máte se nač těšit. Určitě doporučujeme vyzkoušet.

VM (51)
VM (67)
IMG_6554

Součástí komplexu je i Sport bar. Najdete zde velkoplošnou obrazovku, dvě sázkové kanceláře - Fortuna a Tipsport. Bar je zde otevřen od rána až do pozdních hodin s širokou nabídkou alkoholických nápojů.

IMG-0046
IMG_4337
IMG_6211o

Herna Magic je největší a nejluxusnejší hernou ve městě Turnov. Naše prostory a nabízené VLT VIDEOTERMINÁLY  splňují všechna kritéria pro označení. 

IMG_4337
1222
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace